Strona: Politechnika Rzeszowska / Strona: 4

13 Cze

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

13-06-2018 r.
Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Technologie informacyjno-komunikacyjne”.
10 Maj

10-05-2018 r.
Na Wydziale Zarządzania utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Rachunkowość i finanse”.

23 Mar

23-03-2018 r.
Na Wydziale Zarządzania utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Zarządzanie auditami w IATF 16949”. Wprowadza je Zarządzenie nr 9/2018.
Zatrudnianie profesorów z zagranicy na podstawie umowy cywilnoprawnej
07 Lut

Zatrudnianie profesorów z zagranicy na podstawie umowy cywilnoprawnej

07-02-2018 r.
Zarządzenie Rektora PRz.

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa
19 Wrz

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa

19-09-2017 r.
Na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Technika śmigłowcowa”. Wprowadza je Zarządzenie nr 49/2017.
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli
21 Lip

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli

21-07-2017 r.
Na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Programowanie robotów przemysłowych”.

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Chemicznym
19 Lip

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Chemicznym

19-07-2017 r.