Nowe Studia podyplomowe na Wydziale BMiL
08 Cze

Nowe Studia podyplomowe na Wydziale BMiL

08-06-2020 r.
Na Wydziale BMiL utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Systemy pokładowe statków powietrznych”.
Nowe Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
08 Cze

Nowe Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania

08-06-2020 r.
Na Wydziale Zarządzania utworzono studia podyplomowe pod nazwą "Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych".

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury
10 Lip

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i...

10-07-2019 r.
Na Wydziale BIŚiA utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Hydrorechnika". Wprowadza to Zarządzenie nr 33/2019 Rektora PRz im. Ignacego Łukasiewicza z 10 lipca 2019 r
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Chemicznym
30 Kwi

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Chemicznym

30-04-2019 r.
Na Wydziale Chemicznym utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Farby i lakiery proszkowe – technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie”.

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki
13 Cze

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

13-06-2018 r.
Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Technologie informacyjno-komunikacyjne”.
10 Maj

10-05-2018 r.
Na Wydziale Zarządzania utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Rachunkowość i finanse”.

23 Mar

23-03-2018 r.
Na Wydziale Zarządzania utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Zarządzanie auditami w IATF 16949”. Wprowadza je Zarządzenie nr 9/2018.
Zatrudnianie profesorów z zagranicy na podstawie umowy cywilnoprawnej
07 Lut