Strona: Politechnika Rzeszowska

14 Wrz

14-09-2021 r.
Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania prowadzi rekrutację na siedem kierunków studiów podyplomowych.
20 Maj

20-05-2021 r.
Na Wydziale Zarządzania tworzy się studia podyplomowe pod nazwą „Master of Business Administration”. Prowadzone będą od roku akademickiego 2021/2022.

20 Maj

20-05-2021 r.
Na Wydziale Zarządzania tworzy się studia podyplomowe pod nazwą „Biznes w gospodarce cyfrowej", które prowadzone będą począwszy od roku akademickiego 2021/2022.
Nowe Studia podyplomowe na Wydziale BMiL
08 Cze

Nowe Studia podyplomowe na Wydziale BMiL

08-06-2020 r.
Na Wydziale BMiL utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Systemy pokładowe statków powietrznych”.

08 Cze

08-06-2020 r.
Na Wydziale Zarządzania utworzono studia podyplomowe pod nazwą "Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych".
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury
10 Lip

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i...

10-07-2019 r.
Na Wydziale BIŚiA utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Hydrorechnika". Wprowadza to Zarządzenie nr 33/2019 Rektora PRz im. Ignacego Łukasiewicza z 10 lipca 2019 r

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Chemicznym
30 Kwi

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Chemicznym

30-04-2019 r.
Na Wydziale Chemicznym utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Farby i lakiery proszkowe – technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie”.
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki
13 Cze

Nowe studia podyplomowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

13-06-2018 r.
Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki utworzono studia podyplomowe pod nazwą „Technologie informacyjno-komunikacyjne”.

Archiwum wiadomości