Strona: Nowe zarządzenie dotyczące zasad finansowania, kalkulacji kosztów kształcenia i ustalania odpłatności za studia podyplomowe, kursy dokształcające oraz szkolenia prowadzone na Politechnice Rzeszowskiej / Politechnika Rzeszowska

2017-07-19
, red.  Renata Puc

Od 18 lipca 2017 r. obowiązuje nowe zarządzenie dotyczące zasad finansowania, kalkulacji kosztów kształcenia i ustalania odpłatności za studia podyplomowe, kursy dokształcające oraz szkolenia prowadzone na Politechnice Rzeszowskiej.

Zarządzenie nr 41/2017 Rektora jest pobrania tutaj.

Powrót do listy aktualności